Munkaügyi, Bér és TB ügyintéző

  • Cég neve

    GAMMAKONT Kft.

  • Munkavégzés helye

    4029 Debrecen

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Munkaviszonnyal kapcsolatos teljeskörű munkaügyi, bér és TB ügyintézés (gazdasági társaságok, egyéni vállalkozók, őstermelők, egyházak, nonprofit szervezetek)
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljeskörű ügyintézés
  • Hóközi és hóvégi bérszámfejtés elkészítése
  • Személyügyi adatbázis naprakészen tartása
  • Belső és külső adatszolgáltatás
  • Jogszabály változások követése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a hatóságokkal

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (TB és bérügyintéző)
  • Legalább 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vonatkozó (munkajogi, társadalombiztosítási, adó) jogszabályok naprakész ismerete
  • Önállóság, terhelhetőség
  • Nagyfokú precizitás, diszkréció

Előnyt jelent

  • ARMADA program ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör
  • Belvárosi, könnyen megközelíthető munkavégzési hely
  • Rugalmas munkaidő

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!